Avatar uživatele
Mravenec

Proč se mi poslední dva dny často zdvojují odpovědi? Vždy se to stane v návaznosti na hlášku „error“

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kazatel před 527 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Ja myslela, ze chces byt vetsi mravenec?!:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Konkrétně mně se žádná má odpověď nezdvojila, ale už jsem se tady nad tím podivila, protože jsem si toho všimla u jiných.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

jediný, u koho jsem přesně toto zpozoroval dlouhodobě, je Drap. Zeman mu, dokonce, psal něco o tom, jako že to tu hacknul, nebo tak něco, a tak že mu dal rovnou dva palce – po jednom ke každé odpovědi. 🙂

Bude někde chyba, v programování. Můžeš zkusit napsat administrátorovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aevul

Protože místní administrátor nemá na to, aby s tímto webem něco udělal. Deset let se tu vůbec nic nezměnilo (snad kromě pokusu o reklamu, ale to byl rychle vypískaný), nebyly přidané žádné nové funkce, žádná údržba, nic. Takže se to tu rozpadá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Darcy

mne se zdvojují písmenka při psaní. Automatické dopisování textu dlouhodobě vypnuté, ale proste mi blbe fon.
Aktuálně huawei.. že by už ty americké sankce postihli i klavesnice 😂?

Avatar uživatele
Mravenec

Heh, bohužel. Ale jak jistě víš, nelze žádnou přirozenou cestou vložit k otázce dvě odpovědi.

Avatar uživatele
Darcy

to nevím, po pravdě co tu ne/jde a se ne/má zjišťuji cestou pokus/omyl 🥴
Zn. sorry_admine..
Taky vím že stránka měla nějaké personální věci za sebou, odchody lidí a pod. na to jsem narazila dnes, ale nejdu moc zkoumat.. chodím si pokecat, počíst, ale jako vždy a všude, i zde je co zlepšovat.

Nový příspěvek