Mravenec

Proč se mi poslední dva dny často zdvojují odpovědi? Vždy se to stane v návaznosti na hlášku „error“

Odpovědi
cappuccino

Ja myslela, ze chces byt vetsi mravenec?!:)

Malvína

Konkrétně mně se žádná má odpověď nezdvojila, ale už jsem se tady nad tím podivila, protože jsem si toho všimla u jiných.

Filip84

jediný, u koho jsem přesně toto zpozoroval dlouhodobě, je Drap. Zeman mu, dokonce, psal něco o tom, jako že to tu hacknul, nebo tak něco, a tak že mu dal rovnou dva palce – po jednom ke každé odpovědi. 🙂

Bude někde chyba, v programování. Můžeš zkusit napsat administrátorovi.

aevul

Protože místní administrátor nemá na to, aby s tímto webem něco udělal. Deset let se tu vůbec nic nezměnilo (snad kromě pokusu o reklamu, ale to byl rychle vypískaný), nebyly přidané žádné nové funkce, žádná údržba, nic. Takže se to tu rozpadá.

Darcy

mne se zdvojují písmenka při psaní. Automatické dopisování textu dlouhodobě vypnuté, ale proste mi blbe fon.
Aktuálně huawei.. že by už ty americké sankce postihli i klavesnice 😂?

Mravenec

Heh, bohužel. Ale jak jistě víš, nelze žádnou přirozenou cestou vložit k otázce dvě odpovědi.

Darcy

to nevím, po pravdě co tu ne/jde a se ne/má zjišťuji cestou pokus/omyl 🥴
Zn. sorry_admine..
Taky vím že stránka měla nějaké personální věci za sebou, odchody lidí a pod. na to jsem narazila dnes, ale nejdu moc zkoumat.. chodím si pokecat, počíst, ale jako vždy a všude, i zde je co zlepšovat.