hippeace

Proč se mi po odstranění bílého okna objeví červený flek?

Cokoliv bílé co se po obrazovce pohybuje nebo mizí a pod tím je tmavší prostředí po sobě zanechává na té tmavé několik sekund výrazný červený obrys, na internetu jsem nic nenašla, napadá vás něco? Obrazovka je na notebooku a ten je nový :/

MSI 7RDX Leopard dál už nic neřeknu protože model si nepamatuju a ještě nemám stahlou diagnostiku

Odpovědi
jáára

Se obávám, že je to vlastnost levnýho notebooku. Co je to zač?

E: No tak ten levnej nevypadá… To chce aby se na to podíval někdo znalej. Takhle se blbě radí…

MichaelOffic

Asi vadný kus. Reklamace.

hippeace

novinka :D chtěla jsem to ukázat kamarádovi a ono to ten flek nedělalo a už vím proč ono to totiž dělá fleky hlavně nalevo a směrem vpravo jsou slabší až do žádného

hippeace

přesněji MSI GP62X 7RDX Leopard