Morris90

Proč se mi od včerejšího dne zobrazuje Facebook pouze (v něčem jako) mobilní verze? A jak to opravit? :/

Doplňuji:
Jenže mě to vůbec nejede. Nic se mi nezobrazuje.. :/ Ani vzkazy a nic.. :/ Prostě to nejede.. :/

Odpovědi
Kwika13

Tenhle facebook mám už asi 2 měsíce. Zpátky to vrátit nejde, ale zvykneš si jako na předešlé verze. Sice se to nezdá, ale je to přece jenom přehlednější ;)
Doplňuji:
Aha, tak to potom nevím. Někdy se z důvodu přetížení celej facebook seká. Tak můžeš počkat do večera, jestli se to třeba nerozjede. Jinak asi někam napsat? Nevím.