eleonnore

Proč se mi občas text, který právě v prohlížeči píšu, označí růžově a nakonec zmizí?

Když někomu odepisuju na FB pod jeho status, fotku či píšu do nějaké internetové diskuze/fóra, označí se mi právě psaný text růžově. Když dál píšu, najednou text, který jsem právě napsala, zmizí. Často mi u toho i přeskočí kurzor. Myší to nebude, při psaní s ní nemanipuluju.
Nevíte, co to je za funkci a jestli ji lze nějak vypnout? Stává se mi to na firemním i osobním počítači.
Děkuji.

Zde je obrázek:
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1­.0-9/14993481_10­211813458440143_37729750­36070338754_n­.jpg?oh=94bc0118f701e18e­a821faab10379029&o­e=58B37F84

Odpovědi
Kulpix

Viděl bych to na vadnou myš.

eleonnore

Nemůže to být třeba prohlížečem? Mám Chrome.

mzm

Jestli se to děje jen na FB (?), tak to bude nějaká jeho nová vlastnost.

eleonnore

Zjistila jsem, že jednou z možných příčin může být nechtěně nainstalovaná Seznam lištička. Zkusím ji odinstalovat a uvidím :)

http://www.in­staluj.cz/maga­zin/seznam-listicka-prava-ruka-uzivatele-seznamu

eleonnore

Zkouším zjišťovat, kde všude se to děje, jde hlavně o FB, zprávy na FB, a jakékoliv diskuze skrze FB jako třeba Stream. Dělá mi to ale i Google, když najedu na něco myší ve vyhledávání. Vadí mi to ale hlavně při psaní, kurzor sám od sebe odskočí nebo se smaže několik slov i blok textu.