mrchorchoj

Proc se mi notebook restartuje, kdyz je zapojeny do site?

Kdyz mam notebook zapojeny do site, tak se mi restartuje. Vetsinou, kdyz nabehne system, jinak se po nekolika minutach proste resetuje (blik a nabiha znova). Pred par dny jsem notebook formatoval a preinstaloval, ale problem pretrvava, takze to asi nebude SW problem. Kdyz bezi na baterku, tak jde bez problemu.

Nejlepší odpověď
bolak

To nemusí bejt vůbec notbukem, může bejt vadná zásuvka.

Může tam vznikat přepětí. Zkus notebook vrazit do jiné zásuvky, případně vyměnit prodlužku, pokud ji používáš a uvidíš…

Pak dej vědět do diskuze jak to dopadlo, ok?
Doplňuji:
Jo a nejlíp do zásuvky v jiným domě. Neblikaj vám někdy žárovky nebo nějakej jinej poltergeist v domě?

Další odpovědi
Michal Kole

Asi něco s napájecími obvody jedině reklamace

mrchorchoj

Jina zasuvka ani prodluzka/bez prodluzky nepomaha

mrchorchoj

Jeste jsem zapomnel dodat, ze zarovky nam tu celkem casto odchazeji. Zkusim to tedy zapojit u nekoho jineho

bolak

No, přišlo mi to jako jediný logický vysvětlení :) Totiž, když si PC zformátoval a nenastala změna k lepšímu, tak to systémem nebude. A pokud ti to přes baterii jede normálně, tak to nemůže bejt ani notebukem.

Pak už logicky zbejvá jenom chyba v elektrické síti.

bolak

Případně vadnej napájecí kabel ;)