Avatar uživatele
Markéta Dl.

Proč se mi nezobrazují okopírované soubory na paměťové kartě SDXC 1Tb?

Ahoj, mám problém s paměťovkou o velikosti 1Tb. Samozřejmě karta byla naformátovaná do exFatu. Okopíruji do karty několik složek se soubory, je to v pohodě. Ale složku DCIM ( kde mám složky Camera a Pictures a v Pictures mám další složky s fotkami a s kratšími videi ). Kopíruji z notebooku a kopírování probíhá klasicky a normálně. Ale když otevřu to DCIM, tak tam neni vůbec nic ( nemám nastavený – nezobrazovat skryté složky – ). Ani mi nevyjíždí žádně chybové hlášky. A přitom se velikost paměťovky samozřejmě mění při kopírování. Ale nemám tam nic. Vůbec to nechápu.

Zajímavá 0 před 1957 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Petr1491

ahoj, zkus ten disk naformátovat na něco jiného, třeba to pomůže, a zkoušel jsi tam nakopírovat něco jiného, jiná data? zobrazí se?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Kolik stála? Myslím si, že to bude fake kartička.
_
Edit: Určitě je falešná. Když 512GB stojí přes 5000 tak 1000GB nebude levnější.

Zdroj: https://pametove-karty.heureka­.cz/samsung-sdxc-512gb-mb-mc512ga-eu/?cs=ab-com-cz&gclid=CjwK­CAiA9K3gBRA4E­iwACEhFe5Jwk1BqgHt­5PFmCeb2GcAFHL6C-S4O763D9CdYRKix0LCZTlTe1­ChoCbu8QAvD_BwE

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marketa1989

Přesunula jsem v telefonu fotky do DCIM v té kartě, fotky zmizely.
Složky Od písmene D do Z jsou v pohodě, je v nich odpovídající počet souboru a složek. A od A do DCIM, jsou prázdný.

Upravil/a: Marketa1989

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Markéta Dl.

Petr: I u jiných mi to dělá.
Jáára: Asi 900, má velikost 999Gb.

před 1957 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

Ta cena je divná. 1TB karta bude stát tisíce.

před 1957 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Markéta Dl.

Petr: PDF mi ve složkách okopíruje a zobrazí v pohodě ( i počet v složkách souhlasí ).

před 1957 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek