Markéta Dl.

Proč se mi nezobrazují okopírované soubory na paměťové kartě SDXC 1Tb?

Ahoj, mám problém s paměťovkou o velikosti 1Tb. Samozřejmě karta byla naformátovaná do exFatu. Okopíruji do karty několik složek se soubory, je to v pohodě. Ale složku DCIM ( kde mám složky Camera a Pictures a v Pictures mám další složky s fotkami a s kratšími videi ). Kopíruji z notebooku a kopírování probíhá klasicky a normálně. Ale když otevřu to DCIM, tak tam neni vůbec nic ( nemám nastavený – nezobrazovat skryté složky – ). Ani mi nevyjíždí žádně chybové hlášky. A přitom se velikost paměťovky samozřejmě mění při kopírování. Ale nemám tam nic. Vůbec to nechápu.

Odpovědi
Petr1491

ahoj, zkus ten disk naformátovat na něco jiného, třeba to pomůže, a zkoušel jsi tam nakopírovat něco jiného, jiná data? zobrazí se?

jáára

Kolik stála? Myslím si, že to bude fake kartička.
_
Edit: Určitě je falešná. Když 512GB stojí přes 5000 tak 1000GB nebude levnější.

Zdroj: https://pametove-karty.heureka­.cz/samsung-sdxc-512gb-mb-mc512ga-eu/?cs=ab-com-cz&gclid=CjwK­CAiA9K3gBRA4E­iwACEhFe5Jwk1BqgHt­5PFmCeb2GcAFHL6C-S4O763D9CdYRKix0LCZTlTe1­ChoCbu8QAvD_BwE

Marketa1989

Přesunula jsem v telefonu fotky do DCIM v té kartě, fotky zmizely.
Složky Od písmene D do Z jsou v pohodě, je v nich odpovídající počet souboru a složek. A od A do DCIM, jsou prázdný.

Markéta Dl.

Petr: I u jiných mi to dělá.
Jáára: Asi 900, má velikost 999Gb.

jáára

Ta cena je divná. 1TB karta bude stát tisíce.

Markéta Dl.

Petr: PDF mi ve složkách okopíruje a zobrazí v pohodě ( i počet v složkách souhlasí ).