Elaela

Proč se mi nezobrazují kontakty na Facebooku?

Když mám na PC otevřený Facebook, tak se mi na pravé straně monitoru zobrazuje sloupec s kontakty.
I teď se mi sloupec s kontakty zobrazuje, ale jen na hlavní stránce – „facebook.com“.
Když přepnu na svůj účet – „facebook.co/MU­JUCET“, nebo účet přítele, tak se kontaky NEzobrazují.

Umíš mi poradit proč, a jak to opravit?
Děkuji

Odpovědi
nyjono

Nejsou to kontakty , ale možní známí, které máš v návrhu na přátelství,
Proto se zobrazují na hlavní stránce a ne když máš otevřen Timeline. Tvůj účet to je v obou případech, o kterých píšeš.
Takže to neopravíš. Je tak nastaven FB. Musela bys kontaktovat provozovatele FB, aby přepracocal cewlý systém.