Avatar uživatele
pizlicka

proc se mi neukazuje,kdo mi dal palec?jakoby dva uzivatele pod sebou splívají do sebe?

Doplňuji:
podstata otazky-máte to také tak????nezajima me pocet palcu,ale kdo mi je dal,a to nevidim vzdy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Sůwa, briketka10 před 4189 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

u mě je to zajímavější, já dárce palce vidím jenom doma, v práci ne. V práci máme horší kvalitu operačního systému a nemáme tam Javu. Nemůže to být absencí / neaktualizací Javy?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Už sem to tu jednou psal, zkoušel jsem odpovědi ve 12 prohlížečích a ve všech blbly :) jediná opera je bere, proto mám teď va prohlížeče, operu na odpovědi a druhej na všechno ostatní.

http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/opera/

Hádám že když admin nahodil novou verzi, tak ji testoval právě jenom v opeře, jinak si totiž neumím vysvětlit, že by mohl být web vůbec schválen k provozu.. :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
radce

Protože každý dal jenom půl palce 😁
Jsou důležitější palce nebo dobré rady? 😉
Doplňuji:
Tak ještě jinak – palec ode mne by byl důležitější nebo méně důležitý, než od pana (paní) XXXXXXXX ?
Anebo „palec za palec“ – to je pak hnus! ☹

BTW: Chromáka nebrat, není to férový prohlížeč, používá jisté metody sběru dat ke komerčním účelům, až se budete divit proč Vám chodí nevyžádané reklamní maily tak se nedivte…
…používám prohlížeč Maxthon a nemám problém…

Upravil/a: radce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já kvůli odpovědím.cz, protože jsem měla přesně stejný problém, v PC změnila prohlížeč, místo Internetu Exploreru mi syn nainstaloval Google Chrom, hodně lidí si ho chválí, je to prohlížečem, ted už je vše v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Také se mi to občas stane,nevím proč.Dokonce když chci udělit palec já,tak mi to hlásí,že se „Nebezpečný program pokouší o přístup“ a vše spadne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

já to tak nemám a u jaké odpovědi se ti to stalo ??

Doplňuji:
používám Mozillu a OS Vistu

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Dobrá otázka, třeba se konečně dozvím, proč se mi zobrazují nicky hodnotitelů ob jednu odpověď – vidím jen počet palců, ale už ne kdo hodnotil. Jedno to není, protože pak se mi občas stane, že se pokouším určitou odpověď hodnotit podruhé. Používám IE 8, ale je to až cca od září.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nikdy jsem nepoužíval ( ani používat nebudu) jiný prohlížeč Než IE ( nyní IE 9) a vše bez závad. Tedy ano, někdy když píši odpověď do příslušného rámečku nevidím kurzor, ani s ním někdy nemohu pořádně hnout. Stává se to jenom někdy a zřejmě to souvisí se zatížením serveru. Zde je mimo jiné také příčina častých překlepů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucijej

To jsou vjecy ...... já používám Mozilu a problémy s tím nemám........ anebo jsem si nevšimla, třeba to blbne, když nejsem připojená :o)

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Nebo problém máš a nevšimla sis toho :) třeba ti to jede pomalu a musíš několik vetřin čekat než se ti odešle příspěvek, ale už sis na to prostě zvykla a žiješ v domnění že takhle to mají všichni…

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

jo ahá............ a já si myslela, že je to tak normální :D
hm, tak nic no

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to nic, každej dělá shyby

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

ha, to je vidět, že mě neznáš ;o)

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

tak já taky dělám shyby :DD

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

asi takto-polozim otazku,chci se podivat na odpovidajici,chci opalcovat,ale kdyz splynou dva odpovidajici-jakoby neni mezi nimi mezera,nevim,kdo je palcoval,kdyz najedu myší,protoze se mi to neukaze.

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Také občas nevidím u Exploreru, ale u Mozilly ano. Stalo se mně, když jsem se dívala, že jsem klikla a udělila palec, i když jsem nechtěla.

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Ale i v životě se občas stane,že dva splynou v jedno…

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Johanko … to si to splynuti uz ani nepamatuju … :(

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

  • iv- ani já ne,už byly tolikrát Vánoce…

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

☹)

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

sodoma gomora tady s tim splyvanim:-)

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Dobrý příklad splynutí – sodoma není bez gomory a naopak.Prostě 2v1.

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad johana. Zapomněla jste na číslo 3. 🙂

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

ad.annas
Chtěla jsem tu komoru připsat hned,ale mohlo by to být bráno jako překlep.

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
radce

Někdy i tři nebgo více 😁

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek