pizlicka

proc se mi neukazuje,kdo mi dal palec?jakoby dva uzivatele pod sebou splívají do sebe?

Doplňuji:
podstata otazky-máte to také tak????nezajima me pocet palcu,ale kdo mi je dal,a to nevidim vzdy.

Nejlepší odpověď
quentos

u mě je to zajímavější, já dárce palce vidím jenom doma, v práci ne. V práci máme horší kvalitu operačního systému a nemáme tam Javu. Nemůže to být absencí / neaktualizací Javy?

Další odpovědi
bolak

Už sem to tu jednou psal, zkoušel jsem odpovědi ve 12 prohlížečích a ve všech blbly :) jediná opera je bere, proto mám teď va prohlížeče, operu na odpovědi a druhej na všechno ostatní.

http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/opera/

Hádám že když admin nahodil novou verzi, tak ji testoval právě jenom v opeře, jinak si totiž neumím vysvětlit, že by mohl být web vůbec schválen k provozu.. :))

radce

Protože každý dal jenom půl palce 😁
Jsou důležitější palce nebo dobré rady? 😉
Doplňuji:
Tak ještě jinak – palec ode mne by byl důležitější nebo méně důležitý, než od pana (paní) XXXXXXXX ?
Anebo „palec za palec“ – to je pak hnus! ☹

BTW: Chromáka nebrat, není to férový prohlížeč, používá jisté metody sběru dat ke komerčním účelům, až se budete divit proč Vám chodí nevyžádané reklamní maily tak se nedivte…
…používám prohlížeč Maxthon a nemám problém…

pusinka50

Já kvůli odpovědím.cz, protože jsem měla přesně stejný problém, v PC změnila prohlížeč, místo Internetu Exploreru mi syn nainstaloval Google Chrom, hodně lidí si ho chválí, je to prohlížečem, ted už je vše v pohodě.

johana 56

Také se mi to občas stane,nevím proč.Dokonce když chci udělit palec já,tak mi to hlásí,že se „Nebezpečný program pokouší o přístup“ a vše spadne.

briketka10

já to tak nemám a u jaké odpovědi se ti to stalo ??

Doplňuji:
používám Mozillu a OS Vistu

Sůwa

Dobrá otázka, třeba se konečně dozvím, proč se mi zobrazují nicky hodnotitelů ob jednu odpověď – vidím jen počet palců, ale už ne kdo hodnotil. Jedno to není, protože pak se mi občas stane, že se pokouším určitou odpověď hodnotit podruhé. Používám IE 8, ale je to až cca od září.

mosoj

Nikdy jsem nepoužíval ( ani používat nebudu) jiný prohlížeč Než IE ( nyní IE 9) a vše bez závad. Tedy ano, někdy když píši odpověď do příslušného rámečku nevidím kurzor, ani s ním někdy nemohu pořádně hnout. Stává se to jenom někdy a zřejmě to souvisí se zatížením serveru. Zde je mimo jiné také příčina častých překlepů.

Lucijej

To jsou vjecy ...... já používám Mozilu a problémy s tím nemám........ anebo jsem si nevšimla, třeba to blbne, když nejsem připojená :o)

bolak

Nebo problém máš a nevšimla sis toho :) třeba ti to jede pomalu a musíš několik vetřin čekat než se ti odešle příspěvek, ale už sis na to prostě zvykla a žiješ v domnění že takhle to mají všichni…

Lucijej

jo ahá............ a já si myslela, že je to tak normální :D
hm, tak nic no

bolak

to nic, každej dělá shyby

Lucijej

ha, to je vidět, že mě neznáš ;o)

briketka10

tak já taky dělám shyby :DD

pizlicka

asi takto-polozim otazku,chci se podivat na odpovidajici,chci opalcovat,ale kdyz splynou dva odpovidajici-jakoby neni mezi nimi mezera,nevim,kdo je palcoval,kdyz najedu myší,protoze se mi to neukaze.

annas

Také občas nevidím u Exploreru, ale u Mozilly ano. Stalo se mně, když jsem se dívala, že jsem klikla a udělila palec, i když jsem nechtěla.

johana 56

Ale i v životě se občas stane,že dva splynou v jedno…

anonym

Johanko … to si to splynuti uz ani nepamatuju … :(

johana 56

  • iv- ani já ne,už byly tolikrát Vánoce…

vagra

☹)

pizlicka

sodoma gomora tady s tim splyvanim:-)

johana 56

Dobrý příklad splynutí – sodoma není bez gomory a naopak.Prostě 2v1.

annas

Ad johana. Zapomněla jste na číslo 3. 🙂

johana 56

ad.annas
Chtěla jsem tu komoru připsat hned,ale mohlo by to být bráno jako překlep.

radce

Někdy i tři nebgo více 😁