tony2412

Proč se mi z PC neodešlou data na mobil přes Bluetooth?

Počítač si mobil najde i správně určí typ mobilu ale data neodešle i když dám mobil úplně blízko,zkoušel jsem to s dvěma telefony a nic..pc je vždy jen najde ale nic neodešle,probíhá ověřování,napíše to jen přidejte zařízení,dám to co nejblíž a nic i když počítač nejdřív ten mobil identifikoval…mám W 10

Proč se mi neodešlou z pc data přes bluetooth na mobil?

Odpovědi
gecco

  1. vždycky uváděj typ zařízení, se kterým máš problém (tedy- o jaký telefon se jedná??)
  2. umí telefon MassStorage?
  3. jaká data odesíláš? – ´prosté´ soubory a nebo něco, co by mělo komunikovat s prostředky telefonu (jde o synchronizaci?)
  4. je v telefonu dostatek volné kapacity?