Leviyah

Proč se mi nenačítá stránka skupiny na Facebooku? (Jsem jejím členem.)

Zdravím, na FB jsem členem jedné skupiny a potřebovala bych se dostat k souborům tam nahraným a uloženým. Nicméně když si chci načíst její stránku, nestane se buď nic, nebo se načítání „v půlce ukončí“ a stránka se mi prostě nenačte. Dá se s tím něco dělat? Už od včerejška mi to blbne a já jsem zoufalá, protože nutně potřebuji s těmi materiály pracovat.
Doplňuji:
(Ostatní skupiny se mi zobrazují normálně a vše jinak funguje bezproblémově.)

Odpovědi
quentos

A ostatní stránky/skupiny na FB se načtou? Pak je možné, že jste z ní byla vyloučena. Někteří admini jsou svině a činí tak bez varování.