tony2412

Proč se mi někdy stránky na internetu zobrazují v takovém tom jednoduchém módu?

Nevím jak to nazvat, asi jednoduchý mód no nevím, kliknu aby se mi otevřel třeba nějaký článek a on se otevře ale nenačte to fotky třeba a to uspořádání je takové jednoduché úplně jiné než normálně, vrátím to a otevřu znova a je to už třeba normální, čím to je, teď se mi to stává docela často, používám prohlížeč Chrome.A mám W10.

Odpovědi
still

U Chrome nevím, nepoužívám, ani Widle10 nemám. Ale podle popisu mi to připadá jako tzv. „režim čtečky“. Má to Firefox i Opera, počítâm že Chrome také bude něco takového mít. Jen slyším poprvé, že by si to prohlížeč nastavoval sám od sebe jak se mu chce. Asi se snaží být chytřejší než ten, kdo ho používá.

ivzez

To je otázka na Vašeho poskytovatele připojení k internetu.
Prohlížeče toto dělávají, když načítání stránky trvá moc dlouho.
Když je nějaký problém s připojením k internetu, prohlížeče
mohou stránku zobrazit "nekorektně (nenačíst všechno).

Já to přičítám výpadkům nebo zpomalení připojení k internetu.