sarinks258

Proč se mi nejde připojit k wifi?

Ahojky,poslední dobou mám problémy s připojením wifi.Zobrazí se mi,že jsem připojená a všechno je v pořádku, ale vůbec nechytám signál, protože mi nejde internet v mobilu.Co se týče wifi,ta je v pohodě, protože se na ní připojí každý snadno,jen mně to blbne a v nastavení jsem nic nenašla, i když je to asi mobilem,ale neví někdo z vás co s tím prosím?
Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
cochee

Nejedná se náhodou o poskytovatele UPC? Pokud ano, je na vině jejich poloveřejná síť UPC Wi-free, kdy si dělají z wifi modemů svých klientů hotspoty, na které se můžou připojovat opět klienti UPC, kteří mají potřebu (mimo svůj domov). Jistě chvályhodná služba, ale u některých může způsobovat výpadky až nefunkčnost vlastní wifiny, protože jak privátní wifi tak Wi-free vysílají na stejném kanálu a zřejmě se mohou vzájemně (negativně) ovlivňovat.

Další odpovědi
gecco

Vypadá to, že je to asi mobilem – když se ostatní připojí…
😉

  1. tobě se mobil připojí? – jakou rychlostí? – pokud ano
  2. přenáší se při připojení data? – pokud ano
  3. co hlásí prohlížeč?

___
Pokud ´něco´ ne, zkontroluj to…
___
Taky by nebylo od věci zmínit, jaký používáš OS a prohlížeč (včetně verzí)…

Polednickova

Také jsem měla několikrát problém s wi-fi i s počítačem a obrátila jsem se na podporu marwin.help

Hofmarti

Nevíte o nějaké online podpoře, kam by se dalo zavolat při takovémto problému? Nikdy nevím na koho se obrátit, když mám problémy s počítačem…

Marek656

Vyzkoušel jsem všechny návody z internetu a wi-fi mi pořád nejela. Potom jsem si našel online službu, která poskytuje poradenství ohledně nastavení počítačů a tam mi to pán od nich pomohl vyřešit během 15 minut.

Hofmarti

Také by se mi něco takového hodilo, pokud to teda není nějak moc drahé…