Avatar uživatele
sarinks258

Proč se mi nejde připojit k wifi?

Ahojky,poslední dobou mám problémy s připojením wifi.Zobrazí se mi,že jsem připojená a všechno je v pořádku, ale vůbec nechytám signál, protože mi nejde internet v mobilu.Co se týče wifi,ta je v pohodě, protože se na ní připojí každý snadno,jen mně to blbne a v nastavení jsem nic nenašla, i když je to asi mobilem,ale neví někdo z vás co s tím prosím?
Předem moc děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2982 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Nejedná se náhodou o poskytovatele UPC? Pokud ano, je na vině jejich poloveřejná síť UPC Wi-free, kdy si dělají z wifi modemů svých klientů hotspoty, na které se můžou připojovat opět klienti UPC, kteří mají potřebu (mimo svůj domov). Jistě chvályhodná služba, ale u některých může způsobovat výpadky až nefunkčnost vlastní wifiny, protože jak privátní wifi tak Wi-free vysílají na stejném kanálu a zřejmě se mohou vzájemně (negativně) ovlivňovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Vypadá to, že je to asi mobilem – když se ostatní připojí…
😉

  1. tobě se mobil připojí? – jakou rychlostí? – pokud ano
  2. přenáší se při připojení data? – pokud ano
  3. co hlásí prohlížeč?

___
Pokud ´něco´ ne, zkontroluj to…
___
Taky by nebylo od věci zmínit, jaký používáš OS a prohlížeč (včetně verzí)…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Polednickova

Také jsem měla několikrát problém s wi-fi i s počítačem a obrátila jsem se na podporu marwin.help

před 1069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hofmarti

Nevíte o nějaké online podpoře, kam by se dalo zavolat při takovémto problému? Nikdy nevím na koho se obrátit, když mám problémy s počítačem…

před 1073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marek656

Vyzkoušel jsem všechny návody z internetu a wi-fi mi pořád nejela. Potom jsem si našel online službu, která poskytuje poradenství ohledně nastavení počítačů a tam mi to pán od nich pomohl vyřešit během 15 minut.

před 1072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hofmarti

Také by se mi něco takového hodilo, pokud to teda není nějak moc drahé…

před 1070 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek