Konfrst

Proč se mi nechtějí načíst žádná videa na youtube?

Ahoj,
Potřeboval bych pomoci s youtube videi… Předevčírem, 16.9.2015, mi šlo vše jak po másle.
Avšak od včera 17.9.2015 mi to přestalo fungovat. Videa se nechtějí načíst, avšak tak po deseti minutách se pustí.
U videí s málo zhlédnutími se to neděje. Ale u těch, které mají tisíce zhlédnutí to už blbne. Za každou radu budu moc vděčný :)

Odpovědi
anonym

Jakej máš prohlížeč?Napiš co máš za os.
Zkus se kouknout jak to jde na mozille.
http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/jelen/jelen-600017

vitek1724...

Je to chybou DNS v wifi routeru musis zmnenit cislo DNS na wifi routeru.omlouvam se ale ted nevim na jaky cislo se to ma zmnenit ale neboj napisu ti co nejdriv.

Konfrst

Jugar: Mám chrome – to video se mi pustí a když ho chci stopnout tak tam neni UI youtube ale jak stream.cz

anonym

Proč chrome?Jakej to má důvod,dej si mozillu a pak mi napiš,ale soukromě na nick jak to dopadlo.