tony2412

Proč se mi najednou u W 10 přestala zobrazovat nabídka Start?

když kliknu na nabídku start myší tak se nic neděje jen se na chvíli objevěj přesýpací hodina a nic a před tím to fungovalo,ani restart nepomůže…

Proč se mi najednou přestala zobrazovat u W 10 nabídka start?

Odpovědi
www

Buď chybou uživatele, nebo chybou systémovou.
Pokud jsou Win10 staženy z Micr.update, navštiv s problémem stránky tam.

anonym

Proč hned vše nové jako je win 10?Je to zatím k ničemu,vždyt 6 a 8.1 jsou skvělé.
Takto to pak dopadá,když chce někdo furt něco novýho a pak se topí v problémech.
Měl sis nechat původní a měl jsi pokoj.
Zkus otevřít ovládací panel- Hlavní panel a nabídka Start klepnutím na tlačítko Start Obrázek tlačítka Start, klepnutím na příkaz Ovládací panely, klepnutím na položku Vzhled a přizpůsobení a potom klepnutím na položku Hlavní panel a nabídka Start.
Pokud to nejde ,zkus klik na možnost Klasická nabídka Start a potom klik na tlačítko OK.

bolak

Máš na počítači virus jménem Windows 10, počítej s tím že takové věci se ti teď budou stávat. Na tento nejnovější červ třídy Microsoft totiž zatím nejsou antivirové programy připraveny.