hanny 2

Proč se mi na Novinkách.cz objevuje každý den něco jiného?

Mám na serveru Novinky.cz registraci.Když chci některému uživateli dát hlas za odpověď,tak se mi někdy po přihlášení objeví „pokračovat“ a jindy zase „neexistující uživatel nebo chybné heslo“.Přihlašovací údaje v obou případech nevyplňuji,jsou už „předvyplněné“!
Nevíte to někdo?

Odpovědi
Hamon

A proč se ptáš tady?

marci1

Proč to nevím, ale už si tu někteří zaregistrovaní na Novinkách.cz stěžovali. Odpoví Vám jen tamtéž.