adri26

Proč se mi na mobilu najednou ukázaly smluvní podmínky google?

Dobrý den,dnes když jsem byla na mobilu,tak se mi najednou zobrazilo okno se smluvními podmínkami google.Bylo tam přijmout a odmítnout.Tak jsem dala šipku Zpět a pak už se mi to okno neukázalo.Ale nevím proč se to ukázalo,když účet google mám už dlouho a najednou se mi tam ukážou smluvní podmínky.Tak nevíte proč se mi to asi ukázalo?Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
melanie

třeba proto, že se změnily

McArthur

Google Ti připomíná, že Android (i Windows) je systém určený k zobrazování reklamy a protože už dlouho žádnou reklamu neprodal, tak Ti zobrazil alespoň smluvní podmínky, kde to je napsané… 😉