carlos11

Proč se mi na display mobilu zjevuje operátor Eurotel-cz, když mám SIM kartu od Bleskmobil ?

Ostatní, koho znám, tam mají operátora Bleskmobil-cz .

Nejlepší odpověď
briketka10

protože je ve spolupráci s O2 čti dál :
http://www.mo­binfo.cz/blesk-mobil-kompletni-pruvodce/

Doplňuji:
pak tedy nevím, kde je zakopaný pes :(

Další odpovědi
www

Ve tvém mobilu je od operátora takto nastaveno.
Pravděpodobně byl kdysi od něj koupen, nebo koupen s jeho nastavením.
Doplňuji:
Navíc, Bleskmobil je jen odnoží O2.

mosoj

Blesk mobil je virtuální operátor na síti O2. Používá vysílače sítě O2. Halt to tak mají ve smlouvě.
Doplňuji:
Když odebíráš na př. ellektřinu od RWE či jiného dodavatele. Distributor je stále ČEZ nebo EON.

carlos11

S Briketkou bych napůl souhlasil, ale její oznámení nedává odpověď na moji otázku. S VVV také nemohu souhlasit, protože v uvedeném mobilu nebyl od jeho zakoupení jiný operátor, než Oskar, pozdějiVodafone.

briketka10

je třeba možný, že ten tvůj mobil nemá takovou funkci
co mají ti ostatní, aby hlásil operátora Bleskmobil-cz
a je v tom omezenější..
můžeš se jít poptat do nějakého centra popř.prodejny..

carlos11

Ani mobilem to není, je to v SIM kartě. Zkoušel jsem to ve dvou a výsledek stejný. Ale dík všem za názory, všichni máte svoji pravdu.