Kuře

Proč se mi mobil při zapnutí jedné hry restartuje?

Stáhla jsem si do mobilu jednu dotykovou hru a vždy, když jí chci spustit, obrazovka zčerná a můj mobil se začne spouštět. Ta hra se stejně nenačte. Nevíte, co s tím je? Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
beer

Pravděpodobně stávající verze hry není telefonem podporována. Možná celá hra..

Další odpovědi
samicek333

No možná to bude právě tím, že je hra stažená, nevíte, jestli v ní není nějaký vir, nebo je na váš telefon moc složitá. Radši bych jí smazala

mufoid

Příště by bylo vhodné uvést o jakou mobilní platformu se jedná a z jakého zdroje jste hru stahovala… Příčin může být velmi mnoho