Proč se mi má předešlá otázka nezobrazila na hlavní straně?

nějak mi to nejde do hlavy 0.o"
Doplňuji:
bolak – týkalo se to sexuality..otázky řazené pod rubriku sex se na hl. stránce nezobrazují?

Nejlepší odpověď
bolak

Asi to byla nějaká čuňačinka né?
Doplňuji:
Zřejmě… tady je to samej puritán a prudérník, dřív se otázky tohohle typu rovnou mazaly, dnes koukám, že je alespoň schovávaj aby je nikdo nenašel. Ono jde asi o to, že se tu dost často nachomejtne nějaký desetiletý dítě a mohla by se mu z toho zatočit hlava, shnít duše nebo vyschnout mícha.

Pokud myslíš že je otázka stravitelná i pro mladší generace, tak můžeš zkusit jinou kategorii, třeba Zdraví a nebo Ostatní rodina a vztahy, ale riskuješ že zmizí úplně. Takhle v databázi zůstane, ale zobrazí se jen tomu kdo má danou rubriku sledovanou, nebo kdo si náhodou otevře tvůj profil, pokud si profil uzavřeš, tak už máš tuplem smůlu.

Další odpovědi
briketka10

a nesmazal ji „někdó“ :(
Doplňuji:
navíc by se měla ukázat ve tvých otázkách v
profilu a když už ani tam není, tak je to jasné :(

pusinka50

Otevřela jsem si otázku ve tvém profilu a neshledala na ní nic závadného. Jedině, že by mezi námi byla pisatelka, která je též předělaná na muže a přišla jí otázka nějak líto, třeba proto, že „jí“ „to“ nefunguje

hanulka11

otázky ze sexu se na hlavní straně nezobrazovaly – nevím jak nyní