MarTiik

Proč se mi hry sekají, když pohnu myší do stran?

Zdravím všechny mám problém…
už je to necelý rok co se mi poprvé hry začala sekat do stran (counter strike 1.6 a Garry's mod 11)
Vsync je vypnutá nevím proč,ale když pohybuji WASD fps mám 99.9 ale jakmile pohnu do strany myší (je jedno kam) dropne mi to na 25 a míň fps.
Poté co se mi to stalo jsem začal hledat na netu jsem zjistil že za to mohl únorový update na steamu(ve stejný měsíc se mi to stalo)… ale problém byl, že jsem měl nonsteam CS a stejně tak i Garry's mod

Gameboostery mi nepomáhájí a nedávno se mi to stalo znova ale na ostatních hrách (GTA SA, Unreal tournament 2004, Terraria 1.2.2)

Jsem z toho celý zoufalý a už nemám moc her na hraní
Mám už hodně starý počítač s Win XP a začal jsem uvažovat nad přeinstalací (je to zhruba 5 – 6 let co byl naposledy přeinstalovaný)
na Win 7, protože nad koupí nového PC nemám peníze tak na tuto možnost mohu na celkem dlouho dobu zapomenout…

Prosím poraďte :)

jinak muj PC:

MS Windows XP professional SP3
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+, 2,0 GB RAM, ATI Radeon HD 2600 XT, DDR 1

Odpovědi
Quimby

Ahoj, přeinstalací windows bys určitě nic nezkazil, minimálně by to mělo zrychlit počítač jako celekj, ale přechod na win7 s timhle PC nedělej to je zbyečnost.
Zkus snížit detaily her na minimum, jestli to bude dělat i pak. Kdyžak je zkus přeinstalovat, popřípadě nainstalovat nové ovladače na grafiku.
Gameboostery bych nezkoušel, většinou z toho nic nedostaneš a je to další program, který musí běžet.