Proč se mi furt dějí trapasy?

Nejlepší odpověď
anonym

Příliš ´se´ pozoruješ…
😉
Nech události plynout – a uvidíš, že mnohé z oněch „trapasů“ tvé okolí ani nezaznamená…

Další odpovědi
led

Sú ľudia, ktorí trapasy priťahujú, ako bleskozvod blesky. :)
Ale väčšinou si to nik iný ako „obeť“ ani nevšimne. Je trapas naozaj trapas? Alebo je to len pocit obete? Všetko je otázka uhlu pohľadu.
Doplňuji:
překlad v diskusii

Agneta

Je to asi jen teď, víš…taková fáze, na vánoce už to nebude :DDD

Quimby

Vážně myslíš, že na to existuje správná odpověd?

Možná máš jen smůlu, možná považuješ každou maličkost za trapas a u ostatních je přehlížíš.

marci1

Ale to se neděje jen Tobě. Takové malé „trapásky“ se dějí každému. 🙂

led

Jsou lidé, kteří trapasy přitahují, jako hromosvod blesky. :)
Ale většinou si to nikdo jiný než „oběť“ ani nevšimne. Je trapas opravdu trapas? Nebo je to jen pocit oběti? Vše je otázka úhlu pohledu.