jannovaczek8

Proč se mi dnes ve snu zdálo, že umřela Alžběta II. a že kvůli tomu posunuli i finále Eura?

Nejlepší odpověď
Kepler

Své sny nemáš v moci. Možná je to odraz očekávaného, odraz vlastních přání i strachu, fantazií i reálných hrůz. Mozek ve spánku není nečinný, jen utlumený a nezaměstnaný a tak vytahuje leccos, až jsme z toho občas vedle sebe. Už se mi párkrát stalo, že jsem ve snu přišel na řešení a ráno si ho pamatoval. Ten Morfeus je fakt poťouchlík, srandista i ďábel.

Další odpovědi
marci1

Snář: Smrt ti naznačuje, že je čas na změnu. Toužíš něco ukončit, utéct nebo se od něčeho oprostit a měl bys to udělat. 🙂

elkon

Máš bujnou fantazii.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.