Jane0012

Proč se mi dělá špatně mezi lidmi?

Je mi 13 let a poslední dobou, když jsem například ve škole, v krámu, nebo kdekoliv jinde, kde je více lidí a hluk, tak se mi začne motat hlava a nemůžu se soustředit. Nevíte proč to tak je a co s tím dělat? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se na nesprávném místě. Nemůžete spoléhat na to, co vám laik řekne na netu.

Příčiny mohou být různé. Navštivte s rodiči lékaře, ten vás vyšetří a zjistí příčinu.

Další odpovědi
ivzez

Jane, je ti sice jenom 13, ale i menší (mladší) děti vědí,
že zdravotní problémy je nutné řešit jedině s lékařem.

ShadyPony

Sociální fóbie?

Anemone

Můžeš být introvert, něco si o té povaze přečti.