Avatar uživatele
panenka

Proč se mě ukazuje že mám plnou virtuální pamět když mám na svém PC 19 GB ještě volných děkuji

Dobrý den z ničeho nic se mě před chvílí zasekl počítač a ukázalo se mě že mám plnou virtuální pamět přitom na svém PC mám ještě 19 GB volných co to znamená?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, tom004 před 4676 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Laicky:
Virtuální paměť je tzv. mezipaměť, je to něco jiného.
Restartuj PC.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Sčítáš jabka a hrušky … Virtuální paměť: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vir­tu%C3%A1ln%C3%AD_pam%C4%­9B%C5%A5 , zatímco to, o že mluvíš je volné místo na disku.

Úprava velikosti virtuální paměti viz odkaz.

Zdroj: http://vycistit­pocitac.cz/Zrychle­te+po%E8%EDta%E8+spr%E1­vn%FDm+nastaven%ED­m+Virtu%E1ln%ED+p­am%ECti.htm.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Jestli se to stalo poprvé, restartujte PC. Jesttli se to stává častěji, zvětšete velikost virtuální paměti. Doporučená velikost je 1,5 RAM. Podívejte se občas do Správce úloh/Výkon na historii využití stránkovacího souboru. Pokud ho bude počítač využívat na horní hranici nastavené velikosti, bude lepší přikoupit RAM.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dan4815

Virtuální paměť moc nesouvisí s pamětí na HDD 😉 Virtuální paměť krátkodobě odkládá nějaké data na hardisk, tím ulehčuje RAM a zrychluje spouštění procesů toho programu. Zřejmě stačí restartovat PC, jelikož virtuální paměť jako RAM po restartu se vymaže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

obrazně:

v rámci státního dluhu VY OSOBNĚ dlužíte něco lehce přes 150.000 Kč (že vám je nikdo nepůjčil? to neva).

počítač se chová podobně.
disponuje s pamětí, kterou nemá, půjčuje si ji.
třeba i těch 19 GB.
a jak vidíte, taky s emůže chovat podobně jako politici: mám dost, chci ještě více.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek