panenka

Proč se mě ukazuje že mám plnou virtuální pamět když mám na svém PC 19 GB ještě volných děkuji

Dobrý den z ničeho nic se mě před chvílí zasekl počítač a ukázalo se mě že mám plnou virtuální pamět přitom na svém PC mám ještě 19 GB volných co to znamená?

Nejlepší odpověď
www

Laicky:
Virtuální paměť je tzv. mezipaměť, je to něco jiného.
Restartuj PC.

Další odpovědi
Alesh

Sčítáš jabka a hrušky … Virtuální paměť: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vir­tu%C3%A1ln%C3%AD_pam%C4%­9B%C5%A5 , zatímco to, o že mluvíš je volné místo na disku.

Úprava velikosti virtuální paměti viz odkaz.

Zdroj: http://vycistit­pocitac.cz/Zrychle­te+po%E8%EDta%E8+spr%E1­vn%FDm+nastaven%ED­m+Virtu%E1ln%ED+p­am%ECti.htm.html

Hlada

Jestli se to stalo poprvé, restartujte PC. Jesttli se to stává častěji, zvětšete velikost virtuální paměti. Doporučená velikost je 1,5 RAM. Podívejte se občas do Správce úloh/Výkon na historii využití stránkovacího souboru. Pokud ho bude počítač využívat na horní hranici nastavené velikosti, bude lepší přikoupit RAM.

Dan4815

Virtuální paměť moc nesouvisí s pamětí na HDD 😉 Virtuální paměť krátkodobě odkládá nějaké data na hardisk, tím ulehčuje RAM a zrychluje spouštění procesů toho programu. Zřejmě stačí restartovat PC, jelikož virtuální paměť jako RAM po restartu se vymaže.

arygnoc

obrazně:

v rámci státního dluhu VY OSOBNĚ dlužíte něco lehce přes 150.000 Kč (že vám je nikdo nepůjčil? to neva).

počítač se chová podobně.
disponuje s pamětí, kterou nemá, půjčuje si ji.
třeba i těch 19 GB.
a jak vidíte, taky s emůže chovat podobně jako politici: mám dost, chci ještě více.