panenka

Proč se mě ukazuje smlouvy a faktůry v Adobe Reader?

Dobrý večer ted jsem si otevřela svou složku Fakturace a platby a když jsem si klikla na faktůra neplátce dph otevřela ukázalo se mě" Adobe Reader nemohl otevřít faktůru neplátce dph.ots protože je nepodporovaného typu nebo byl poškozen (například byl poslán jako příloha emailu a nebyl správně dekodovan)můžete mě prosím poradit co to je a dá se s tým něco udělat děkuji

Nejlepší odpověď
led

súbor *.ots sa otvára programom Open Office. Zjavne máte zle nastavené otváranie súborov.
Občas sa ľudia pozabudnú a keď posielajú dokument neuložia ho ako dokument Ms Office, ktoré je zatiaľ najrozšíreenejšie.
http://www.ope­noffice.cz/

Další odpovědi
Hlada

Pravou myší otevřete kontextové menu souboru/Otevřít v programu/Open Office.

led

Poslala som mail, pomohlo to?