Avatar uživatele
anonym

Proč se mě ptali v bance na sen?

Doplňuji:
Každý máme sny, splněné a doufajíc že si s plníme DC další. Muj další sen je být v kosmu, urna s popelem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Andělé, zzzzz, gagaga, marci1 před 3602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zřejmě se ptali na sen ve významu, jakou máte představu , iluzi o spolupráci s jejich bankou. . – váš sen x jejich sen – vydělat co nejvíc

Další možnost – zda mohou splnit váš sen v tom smyslu, že poskytnou prostředky na jeho uskutečnění, tedy že vám půjčí na let do kosmu.

Nebo zda jste přišel v souladu s reklamou, že banka splní sen nejen o bydlení, chtěla znát výši, aby je případná hypotéka nepřivedla ke krachu.

Urna s popelem – zbytečný sen – o tu se postará někdo jiný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jo,chtěli tě zlákat na nějaké spoření,půjčku.Určo se neptali na sen,který se tu noc zdál.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Fakt, neptali se tě ve snu na banku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Třeba je zajímalo, kolik asi peněz si chceš u nich uspořit a tak si splnit svůj sen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Protože normálně převzali psychologické testy k odhadu klienta. V podstatě dokážou vyhodnotit jaký si typ.....hazardér, kliďas, spolehlivý apod. Nejlepší je si nepůjčovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Proklepávají si klienty. To je normální. Když jsem chtěl životní pojistku, chtěli moje špinavé trencle 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Aby byli o krok před konkurencí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Evidentně žoviálové.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

5z ne
-
klumprt, to je odpověď?

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek