Proč se mě ptali v bance na sen?

Doplňuji:
Každý máme sny, splněné a doufajíc že si s plníme DC další. Muj další sen je být v kosmu, urna s popelem.

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě se ptali na sen ve významu, jakou máte představu , iluzi o spolupráci s jejich bankou. . – váš sen x jejich sen – vydělat co nejvíc

Další možnost – zda mohou splnit váš sen v tom smyslu, že poskytnou prostředky na jeho uskutečnění, tedy že vám půjčí na let do kosmu.

Nebo zda jste přišel v souladu s reklamou, že banka splní sen nejen o bydlení, chtěla znát výši, aby je případná hypotéka nepřivedla ke krachu.

Urna s popelem – zbytečný sen – o tu se postará někdo jiný.

Další odpovědi
anonym

Jo,chtěli tě zlákat na nějaké spoření,půjčku.Určo se neptali na sen,který se tu noc zdál.

zzzzz

Fakt, neptali se tě ve snu na banku?

marci1

Třeba je zajímalo, kolik asi peněz si chceš u nich uspořit a tak si splnit svůj sen.

NikkiHeat

Protože normálně převzali psychologické testy k odhadu klienta. V podstatě dokážou vyhodnotit jaký si typ.....hazardér, kliďas, spolehlivý apod. Nejlepší je si nepůjčovat.

klumprt

Proklepávají si klienty. To je normální. Když jsem chtěl životní pojistku, chtěli moje špinavé trencle 🙂

Mirdas

Aby byli o krok před konkurencí.

Nazdar Bazar

Evidentně žoviálové.

anonym

5z ne
-
klumprt, to je odpověď?