Heřman

Proč se mě nezobrazují inzeráty na Spechato.cz ale přes to jsou uložené na tom serveru.

Když se přihlásím tak na mém účtě nejsou ale když potom se odhlásím a hledám svůj inzerát tak najdu všechny.
Doplňuji:
ANO chodí mě odkazy ze Spechato.cz ale když kliknu na odkaz tak mě to ukáže že tento odkaz už není aktivní.

Odpovědi
anonym

Ty nedostáváš od majitele „spechato“ na meil zprávu,že si máš svůj inzerát poposunout na čelní stranu ?
Doplňuji:
Tak v tom ti neporadím,snad jen,že bys mohl napsat provozovateli.