Ing.internet

Proč se má vonět na krku a na zápěstí ruky?

Z čeho to vychází a má to nějaký účel?

Nejlepší odpověď
anonym

Na místa kde pulsuje krev,zápěstí,lo­ketní jamky,krk a to proto,že prý se lépe parfém uvolňuje do okolí.

Další odpovědi
fcoop

Jak aplikovat parfémy

Pro větší intenzitu vůně, je dobré nanést parfém na místa, kde je pokožka nejteplejší. Taková místa jsou například za ušima, na vnitřních stranách zápěstí, v loketním důlku, v oblasti klíčních kostí. Zvláště vhodná místa, na které lze aplikovat parfémy, jsou oblasti tepen, kde proudící krev pokožku zahřívá. Velmi dobře drží vůni parfému čerstvě umyté vlasy. Nebojte se aplikovat parfém i na oblečení, zvláště na přírodní materiály.

Parfémy a pravidla jejich užívání

Existují i pravidla, jak správně parfémy používat. Parfémy a jejich vůně by jistě neměla zahltit místnost, ve které se nacházíte. Jemnější a decentnější použití parfému působí na okolí vždy příjemněji. Naopak silná intenzita vašeho parfému v uzavřeném prostoru, například v prostředí kanceláře, může vyvolat i nepříznivé reakce vašeho okolí.
Čím je prostředí a příležitost oficiálnější tím lehčí a nenápadnější by měla vůně parfému být. Pokud aplikujete příliš velké množství parfému, ale také tehdy, je-li parfém velmi sladký a těžký, může být považován přímo za vtíravý. Silná intenzita vůně bývá vnímána jako nepříjemná obzvlášť v ranních hodinách. Základní pravidlo pro vhodné používání parfému je, že s postupujícím dnem, můžete používat stále intenzivnější vůni parfému. (Net)

anonym

Ja si ho leta strikam za krk – pod vlasy. Poradila mi to slecna v parfumerii , ze tak vydrzi nejdele. A i trochu na ruce. Mozna je to kvuli tepu , ze parfem tim " porad pracuje ". 🙂
Na každém z nás se pry vůně rozloží ale jinak.

  • iv-