vivatisCZ

Proč se má fena nechce spářit?

Zdravím, naše fenka je v letech kdy je čas na miminka. Za tenhle měsíc jsme už zkoušeli několik pejsků, ale naše fenka vždycky když na ní skočí tak po něm vyjede. Proč se fenka nechce pářit?

Nejlepší odpověď
zjentek

Zde je těžké předpokládat, že to není žádná coura, takže zásadní otázka zní: Hárá?

Další odpovědi
Drap

Buď neni vhodná doba nebo se jí pes zkrátka nelíbí nebo se nechce pářit. Zkus ji připustit 12. – 15. den po začátku hárání.

WoIfy

Anebo si prostě zkus o nich a jejich cyklech vyhledat nějaké důvěryhodnější články, studie, atd.
Taky si zkus načíst něco o psí psychologii a sociologii.
Není nic horšího, než když svého psa neznáš (svým jednáním v rámci nevědomosti můžeš podělat slušnou řádku věcí).

rouzi

Někdy to trvá i několik hodin, taky je lepší, aby u toho nebylo mnoho lidí…
Je více důvodů, proč nechce.