Proč se lidi rozmnožují tak nehygienicky?

Částmi těla, kterými se čůrá

Nejlepší odpověď
tom004

Svatá přírodo,kolik je Ti let?

Další odpovědi
venkovan

To ale pořád nic není proti tomu jak se rozmnožují bakterie třeba na skládce komunálního odpadu.
Mimochodem při troše znalosti, pokud jsou oba partneři zdraví, tak to zas tak nehygienické není, jinak bychom se nemnožili.

quentos

no to jsem se zas pobavil hned poránu :{)))>

tak za prvé, u ženy to není pravda vůbec (vaginou se nečurá) a za druhé muži, kteří chtějí být atraktivní pro ženy, si tu „část těla, kterou se čůrá“, pravidelně myjí.

Za třetí: nejsou v tom sami, takto se rozmnožují všichni pohlavně se rozmnožující živočichové.

a za čtvrté, sex je bránou do vyšších duchovních sfér a ke spojení s Bohem – a tam je hygiena to poslední, co vás zajímá. Jde především o hygienu duševní.

Výsledek: kde vidíte co nehygienického?

cstr

Ty jsi byl určitě „rozmnožen“ daleko hygieničtěji, laboratoř, zkumavka atd…že? Soudím podle toho, že ses opravdu povedl…

Drap

Mě osobně to nehygienicky nepřipadá. Líbí se mi to asi víc, než kdyby to bylo nosem.

fcoop

Nepohlavní rozmnožování prvoku rozpadem

  • nejdríve se mnohonásobne rozdelí jádro
  • kolem jader se soustredí okrsky cytoplazmy
  • nakonec se materský jedinec rychle rozpadne na mnoho

dceřiných bunek (Net)

Tento způsob by ti asi vyhovoval.

Doplňuji:
Ano,ten starý,bůhvíproč oblíbený a fungující způsob je eklhaftoidní,ale s tím se nedá nic dělat.Jediné,co ti zbývá – jdi do kláštera.

Balu103

Práve tento problém dokazuje, že Boh bol inžinier. Iba inžinier dokáže naprojektovať výstup kanalizácie uprostred zábavného parku 🙂

barnajka

Aby čápi a vrány neměli tolik práce :))

lexx

Nehygienické to možná je ale jak účinné a efektivní…prostě zas jednou Příroda šetřila prostředky, no. Spojila funkce vylučovací a reprodukční v jednom systému orgánů. Takových podivných řešení je ovšem víc.

Deli

Asi to tak lidem nepřipadá, jinak by už dávno vymřeli, ne?

Tata

Mohu se zeptat, vy jste ze skumavky? Pokud ne jak vůbec mužete na tom světě žít když jste sám byl splozen tak nehygienycky. Přírodně nebo ze skumavky, jinak to nejde. Nebo si vás vymilsel Neprakta.