KdoSiOdJinud

Proč se lidi ptají, když mají google? :)

Samozřejmě nepočítám otázky žádající názor, ale 90% věci na které se lidé ptají je k nalezení během několika vteřin – tak proč to dělají?
Doplňuji:
Děkuji všem za názory, někteří to vzali tak, že útočím na odpovedi.cz apd. Tak to není!
Za gragulaci děkuji. :)¨

PS: sám rád čtu otázky v jistých kategoriích a když na to příjde tak jednou za čas odpovídám – čistě mě zajímal názor váš, který s pomocí googlu stěží najdu :)

Nejlepší odpověď
baghira

Třeba jim to přijde pohodlnější, aby jim to našel někdo jiný.

Třeba jim to tu připadá lidštější a srozumitelnější.

A nebo se honí za body na odpovedi.cz :))

Další odpovědi
Deli

A tuhle otázku jste nevygooglil? 🙂

Asi to s googlem moc neumí, nebo prostě chtějí znát názory, osobní zkušenosti a odpovědi od těch báječných lidiček, co chodí na odpovědi.cz!

anonym

Milý Jene, tato otázka je tu už po třetí.
Nejobsáhlejší polemika je pod titl. „Docela kacířská otázka“ . před 176 dny.
Charakter a úroveň Odpovědí se vyvíjí – dle mínění pamětníků, setrvale k horšímu.
Doplňuji:
P.S. Gratuluji k maturitě.

dědapetr

Třeba jako ty,mohl jsi položit otázku do modré lišty a měl bys odpověď.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-lidi-neumivaji-pouzivat-google-a-ptaji-se-na-otazky-ktere-by-s-jeho-pomoci-nasli-behem-minuty
Doplňuji:
Taky jsou tací které to baví a nebo že tím jak čtou otázky a odpovědi se toho hodně dozví.Co by je normálně ani nenapadlo.

Ponytail

Neřekla bych, že těch „zbytečných“ dotazů je tolik, nicméně když některé otázky vidím, ptám se na totéž. Asi to bude leností. Proč bych se namáhala něco si sama vyhledat,, když to za mě ochotně udělá nějaký sběrač palců 🙂

mosoj

Hodně uživatelů se odpovídáním baví.

No a hodně tazajících se pokládáním otázek baví ještě víc!!!!

S tou pomocí to nebude tak horké.

quentos

když pominu důvody již uvedené kolegy, někdy je to tak, že odpověď na danou otázku se mi podaří vygooglit jen v angličtině. Třeba tazatel neumí anglicky

anonym

Ja chci tricko a tricko mi na googliku nedaji. !!!! ☹ Az mi daji tricko na googliku , tak pujdu tam. :-p -iv-
P.S. A jdu si dat preventivne 2 prasky na uklidneni , az si tu mozna v diskuzi prectu odpovedi na moji odpoved. ! 🙂 -iv-
Doplňuji:
Dr. Axl , asi tu zustaneme brzy sami dva. 🙂

robosobo

Deli má pravdu.Ale všechny otázky nejsou nanic.
Jo a třeba já jsem moje otázky v googlu nenašel!

barnajka

Teď řeknu za sebe – někdy je Google dobrý až přespříliš :) Člověk něco hledá a může si být jistý, že na Googlu to najde!
Jenže těch informací, co na tebe vychrlí, je taková šílená záplava, že někdo se v tom nedovede zorientovat a vyselektovat informaci užitečnou od neužitečné.
Většinou by asi stačilo, kdyby se lidem jednoduše „chtělo“ nad výsledky strávit pár minut – věřím tomu, že hledanou informaci by si v drtivé většině v pohodě našli sami…
Pro někoho ale to prokousávání se informačním labyrintem vážně může být problém, zvlášť třeba pro ty starší nebo tzv. „sváteční“ uživatele internetu.
To pak přichází na řadu Odpovědi.cz ;)

jakube33

Ja jsem vcera polozil otazku dnes jsem ji aktualizoval a stale mi nikdo neodpovedel, pak jsou tu otazky ktere googlu jsou ale bud nekdo neumi najit nebo proste zadavaji otazky o kterych si mysli ze by mohli dostat body. To je muj nazor:P

DDarent

proč se ptáš, když máš google???

anonym

A ja take gratuluji k maturite. 🙂 Jeste ze tu mam Dr. Axla , on me tak trochu vzdycky nakopne. 🙂
A negooglujte a chodte za nami sem. ! Tam je to moc studene na tom googliku. ☹ -iv-