mokador

Proč se lidi navzájem tolik pomlouvaj a urážej.

Nejlepší odpověď
Toruk

Aby měli pocit, že nejsou ti nejblbější, nebo málo oblíbení, tak se na úkor druhých jakoby prosazují.
Doplňuji:
… pak třeba taky z nudy- někteří lidi jsou prázdní, tak tu nudu zaplňují čtením žumpy typu Blesk a omlouvají druhé lidi- obě tyto „činnosti“ vyjdou na stejno.

Další odpovědi
anonym

Ja osobne si nekdy myslim , ze ziji v jakemsi " skleniku " , protoze se mi nikdy nedoneslo , ze by me osobne nekdo pomlouval a urazet … to uz vubec ne. A sama takove vlastnosti nemam v povaze. -iv-

anonym

Není náhoda, že bulvár má v ČR 2 milióny čtenářů.
Bezvýznamné nuly se rády rochňají v soukromí druhých, což jim připadá bůhvíjak vzrušující a pikantní.
V zásadě je to lidská ubohost, na níž pamatují i §§ trestné činy pomluvy a poškození dobrého jména.

led

  • iv- šťastná to žena!

Ale, keď o človeku nehovoria, to nie je dobré. Asi pre ľudí neexistuje. A to je smutné.
Rýchlo si vypočujte nejaké reči o vás. Urážky nie, to nemusí byť.

anonym

Mila Led , o me se mluvi dost … , ale ne ve spatnem. 🙂 A za to jsem rada. A nebo se mluvi i spatne , ale mam mozna jen dodne pratele , kteri mi to radsi nereknou. 🙂 -iv-

led

Posielam palček

anonym

Ad led, já bych měl pár drbů, ale jsem vázán slibem mlčení, jinak by mi hrozil nejstrašnější trest na světě, přišel bych už o beztak nejistou šanci na ženu mého života.
To budu raději považován za dobrého přítele, který z ohleduplnos­ti mlčí.

led

Dr.Axl
Mám veľké oči a uši, ale malé ústa.
Heslo dňa: vidieť, počuť, mlčať.
Máte odo mňa Bobríka mlčanlivosti.

anonym

🙂 -iv-

Toruk

„pomlouvají“