Avatar uživatele
mokador

Proč se lidi navzájem tolik pomlouvaj a urážej.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Toruk, iceT, hanulka11, anonym, anonym před 4634 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Toruk

Aby měli pocit, že nejsou ti nejblbější, nebo málo oblíbení, tak se na úkor druhých jakoby prosazují.
Doplňuji:
… pak třeba taky z nudy- někteří lidi jsou prázdní, tak tu nudu zaplňují čtením žumpy typu Blesk a omlouvají druhé lidi- obě tyto „činnosti“ vyjdou na stejno.

Upravil/a: Toruk

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ja osobne si nekdy myslim , ze ziji v jakemsi " skleniku " , protoze se mi nikdy nedoneslo , ze by me osobne nekdo pomlouval a urazet … to uz vubec ne. A sama takove vlastnosti nemam v povaze. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Není náhoda, že bulvár má v ČR 2 milióny čtenářů.
Bezvýznamné nuly se rády rochňají v soukromí druhých, což jim připadá bůhvíjak vzrušující a pikantní.
V zásadě je to lidská ubohost, na níž pamatují i §§ trestné činy pomluvy a poškození dobrého jména.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

  • iv- šťastná to žena!

Ale, keď o človeku nehovoria, to nie je dobré. Asi pre ľudí neexistuje. A to je smutné.
Rýchlo si vypočujte nejaké reči o vás. Urážky nie, to nemusí byť.

před 4634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mila Led , o me se mluvi dost … , ale ne ve spatnem. 🙂 A za to jsem rada. A nebo se mluvi i spatne , ale mam mozna jen dodne pratele , kteri mi to radsi nereknou. 🙂 -iv-

před 4634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Posielam palček

před 4634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad led, já bych měl pár drbů, ale jsem vázán slibem mlčení, jinak by mi hrozil nejstrašnější trest na světě, přišel bych už o beztak nejistou šanci na ženu mého života.
To budu raději považován za dobrého přítele, který z ohleduplnos­ti mlčí.

před 4634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Dr.Axl
Mám veľké oči a uši, ale malé ústa.
Heslo dňa: vidieť, počuť, mlčať.
Máte odo mňa Bobríka mlčanlivosti.

před 4634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂 -iv-

před 4633 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Toruk

„pomlouvají“

před 4634 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek