bolak

Proč se lidi mračí když přemýšlí?

Odpovědi
zzzzz

No já mám fotografickou paměť na texty a když si chci něco vybavit, tak ještě kromě mračení čučím do vrchu, jako bych si to četla na čele. Ale napsané to tam fakt nemám. 🙂
A když to vymyslím, to je hned úsměv na tváři. Psychiatr by měl ze mě radost, jako z tak trochu labilního jedince. 😁

marci1

Pravděpodobně proto, aby se mohli soustředit na myšlenky. 🙂

Kelt

Výraz v obličeji a myšlenky spolu nemusí vůbec souviset. U někoho možná ano, podle výrazu se dá posuzovat nálada dotyčného člověka. Přemýšlet se dá pořád, nebo taky ne a výraz v obličeji v tom nehraje žádnou roli. Mohu se usmívat, nebo se tvářit neutrálně.

bolak

marci1: a jakým způsobem jim to pomáhá?