Jarda.x

Proč se lidi dobrovolně dívají na Televizní noviny (TV Nova), přestože je to ten největší odpad, který lze sledovat?

Úroveň Televizních novin na Nově neuvěřitelně klesla. Proč se na to lidé dobrovolně dívají? Jaké metody Nova používá, aby lidi se na to lidé dívali? Proč mají lidé masochistické sklony si sebe-poškozovat mentální zdraví sledováním těchto zpráv?
Zdá se mi, že zprávy jsou velmi emočně zaměřené, tak aby to vzbudilo co možná nejvíce emocí. A také Nova lidem vnucuje svůj pohled na věc.

Nejlepší odpověď
huxa

Česílko-ano, určitě to je jen hypotéza podložená dobrými myšlenkami a určitě by se toto dalo potvrdit i testy. Jsem ovšem rád, že Novu řadíš mezi bulvární plátky, kde brát informace může pouze debil (člověk trpící mírnou mentální retardací).

Ve většině dnů se to skládá z nějakého vraha, živelné pohromy, příběh nějakého člověka a zvířátko nakonec, k tomu hraje dojemná hudba. Nebál bych se o poškozování mentálního zdraví, bál bych se o nějaké to vlastnictví mentálního zdraví.

Další odpovědi
anonym

Jaké metody používá Nova?Metody poutavého seriálu.Taky se dívám na tyto noviny, ale ne dobrovolně.Nova dala před Televizní noviny seriál ULICE, který se překrývá s televiznímu novinami na jiných televizích.
A protože manželka sleduje tento seriál (a jak se bavím s jinými lidmi, tak oni také), tak mě nezbývá nic jiného než se pak dívat na tu hrůzu co dávají po seriálu.A kvůli sledování jiných televizních novin se NEBUDEME KUPOVAT DVĚ TELEVIZE, protože jsou přednější věci než televize.Jinak s tebou PLNĚ SOUHLASÍM.Oni budou více rozebírat vraždy, bouračky a jiné než by se zaměřili na politické události.
I když třeba s určitými věcmi s nimi souhlasím (hlavně potravinový inspektor).
Takže sledování novin na jiných televizích na mě zbude akorát přes víkend.

anonym

To je tvůj sugestivní pohled. To je jako s tiskem Blesk, AHA a podobně. Koukáš na zpravodajství na Barrandově?