Avatar uživatele
Sarrow

Proč se lidé stydí poslouchat vážnou hudbu na veřejnosti?

A směšné to přijde i těm kteří ji sami poslouchají…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3635 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mirdas

Vážná hudba je základem každé hudby kterou dnes posloucháme a to bez rozdílu stylu.
Takže kdo se za jeji poslech stydí a nebo je mu dokonce pro smích, směje se i té vlastní.
Vážná hudba je specifická tím, že by jste si na ni měl udělat čas a klidné prostředí pro vnímání celistvosti hudby.
Po čase i vás okouzlí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Proč by se měli stydět? Kdo chce, tak ji poslouchá , kdo nechce neposlouchá. Neznám nikoho, kdo by se za to styděl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

Mě to směšné nepříjde.A taky si jí rád poslechnu.Nesmíš brát v úvahu pubertální děcka kterým příjde směšné vše co se jim nelíbí nebi není IN
Doplňuji:
*nebo

Upravil/a: Awe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To jsi někde slyšel. Jediné co je pravda je ,že vážná hudba se musí opravdu poslouchat a to při práci či nějaké činnosti opravdu nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Houslovyklic

No, já se za to například nestydím. Včera jsem poslouchala v mhd Dvořákova Jakobína, dneska Stabat mater…
Když se mě někdo někdy zeptá, co poslouchám, a já mu řeknu něco z oblasti vážné hudby, většinou reaguje dost překvapevně, ale vnímá to pozitivně (obdiv).:)

Ještě by stálo za úvahu, co je myšleno slovy „na veřejnosti“. Když si to pouštím do sluchátek, moc veřejné to tedy není…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krftwrk

Protoze poslouchat z miniaturniho repracku (mobil) nejakou symfonii muze jen masochista..

Navic 99% si pousti hudbu nahlas jen proto, aby se pochlubili s tim co poslouchaj (nejcasteji rovne ksilty)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

Protože to není in přece.

Já osobně mám jakoukoli hudbu rád (kromě té primárně komerční, ale o tom až jindy), a tu vážnou rovněž, a když třeba v šalině na tabletu hledám noty pro piano, nejedna krasavice hlavu obdivně otočí. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek