luckykubrt

Proč se lidé stále uměle množí, když hrozí přelidnění?

Myšleno uměle násilnou cestou, ne proto, že by dva lidé, kteří se spolu milují, chtěli mít děti. A taky čím je člověk víc promiskuitní a nezodpovědný, plodí víc nezodpovědných a promiskuitních lidí. Na jedné straně tady nahánějí migranty, aby zvýšili porodnost, na straně druhé chtějí likvidovat Evropu, abychom se nepřemnožili. To si navzájem odporuje, ne?
Ví vůbec člověk co chce?

Nejlepší odpověď
Kepler

Lidé, kteří vědí jak se omezuje porodnost toho využívají, aby se sami měli lépe. Velmi krátkozraké – vyměnit dítě za „blahobyt“. Jiní lidé o tom nic nevědí a jejich filosofie je, že jejich děti to obsazování Evropy dokončí. V pár státech EU se už rodí víc muslimů, než domorodců. Tak kdo je nežádoucí a kdo blb? No a ti ostatní ve světech jako je Afrika, Jižní Amerika a ostatně všecnny jižní národy v Asii, těm je to jedno. Množí se jako králici. Pokud nepocítí nedostatek, budou se množit dál.

Další odpovědi
dr.luha

Jo, je to psycho úlet. Místo podpory evropské rodiny importovat plemenné samce z Afriky.

autacek

Zodpovědní lidé mají jen tolik dětí, kolik uživí. Dovozem těch druhých sice vylepšíme demografickou křivku, ovšem časem je všechny neuživíme, což povede k jejich flustraci a sociálním nepokojům jako třeba ve Francii. Obtížnost integrace jiných etnik je dobře vidět třeba na rómském etniku, kriminalitě, závislosti na dávkách, mizerném vzdělání apod., zato potomků mají na hlavu víc než majorita co na ně pracuje.

dubraro

Jak je možné množit se „uměle násilnou cestou“? Nějaké chovné stanice?

Lidé v rozvojovém světě se množí, protože tam nemají státní důchodové zabezpečení. Mají děti proto, aby se o ně postaraly, až budou staří.

ivzez

Co míníte větou „Myšleno uměle násilnou cestou“?

Nevím o tom, že by se lidé množili „násilnou cestou“.
Ti, kdo volí umělé oplodnění, spadají do kategorie lidí,
kteří se milují a chtějí spolu mít děti.

Nevím ani o omezování porodnosti v Evropě,
lidé mohou mít tolik dětí, kolik chtějí
(nikdo, žádný zákon jim to nezakazuje).

„…na straně druhé chtějí likvidovat Evropu, abychom se nepřemnožili“
Tomu nerozumím → co konkrétně míníte?

luckykubrt

dubraro, tobě ta situace, která se děje připadá přirozená a nenásilná ? Šílená vědátorka A. Merkel si z nás udělala chovnou stanici po celé Evropě. ☹