zvonisek

Proč se lidé mezi sebou nemají rádi? Kam se vytrácí ochota pomoci, vřelost, takt a neschopnost se zasmát sám sobě?

Někdy je mi zle ze zkaženého lidstva, z toho, jak se k sobě chováme, křičíme na sebe a vymýšlíme malicherné konflikty, z kterých vznikají Velké problemy.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Některé národy jsou úplně v pohodě a v klidu. Lidé tam se k sobě chovají jako obklopeni přáteli: usmívají se a komunikují.

Další odpovědi
annas

Proč? Zamyslete se sama. Každý jedinec to vidí jinak.

Navíc tato otázka se po několikáté opakuje. Využijte občas archilv.

Vaše otázka neplatí otázka obecně. Najdou se tací jedinci, kteří nejsou tolerantní k názorům jiným, jakákoliv připomínka,. byť oprávněná, jim vadí atd.

Každý je jiný, každý uznává jiné hodnoty, každý má jiný pohled na skutečnost.

Ale uvědomte si, že ať si lidé myslí cokoliv, dělají cokoliv, mluví cokoliv, je to jejich problém. Jejích názory souvisejí s jejich morálkou, s tím, čemu věří, co považují za důležité atd.

Jak se chováte vy, záleží jen a jen na vás. Jenže je pravda, že slušnost se příliš nevyplácí. Je to často ovlivněno virtuálním světem, anonymitou … jenže i ta ukazuje, jaký člověk ve skutečnosti je.

Gus_Fring

Kdyby to byl schopný prezident a nerozděloval lidi, tak by nám to také neuškodilo.
Ale lidé v sobě budou mít aspoň trochu špatných vlastností vždycky.