Adam2

Proč se lidé, kteří volí KSČM, nepřestěhují do Severní Korey?

Doplňuji:
barbakan:http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­vern%C3%AD_Ko­rea

Nejlepší odpověď
anonym

Proč? Protože takový stát, o kterém píšeš neexistuje. Mimochodem, co ty víš o KSČM? To jsi s někým diskutoval ve školní družině?
Doplňuji:
Adam2, http://cs.wiki­pedia.org/wiki/D%C4%9Bji­ny_Severn%C3%AD_Ko­reje

Další odpovědi
Mirdas

To je opravdu nereálné.
Spíše se jich zeptejte zda si opravdu přejí pád toho " odporného " kapitalismu. ať jej jednoduše bojkotují například že si nebudou kupovat žádné vymoženosti z tohoto světa, respektíve proč tedy vlastní auto, elektroniku, nábytek, oblečení a mnoho dalšího od kapitalistických firem, nebo sami pro ně pracují a velice dobře si vydělávají ( znám jich pár ), dovolenou a děti posílají studovat do těchto zemí a podobně.
Jednoduše ať kupují jen a jen výrobky vyrobené ze zemí kde vládne režim který si tak přejí a dovolenou mohou trávit tamtéž.

melanie

Protože nejsou Korejci.

led

Pretože tu sú doma, tu je KSČM legálna strana.
PS.
Pozrela som do zoznamu legálnych politických strán v, oficiálny názov žiadnej republiky ´Severná Kórea´ neexistuje, Kórejskej ľudovodemokratickej republike a nie je tam registrovaná žiadna ´Komunistická strana Čiech a Moravy´.

Karelcz

To je takový divný dotaz. Proč by měli? Zde mohou praktikovat svoje politické vyznání bez omezení, a ČR je na tom lépe jak Severní Korea.
Nebo zde chtějí dále šířit komunismus jako ostatní strany které chtějí šířit vlastní programy.

ivzez

Protože by se tam nedomlivili
a nemohli by tam volit KSČM …

anonym

Já bych ti zase odpověděl: „Proč lidi, co jim vadí, že tady lidi volí KSČM se neodstěhují do USA.Tam KSČM nikdo nevolí, takže ať jdou tam.“

anonym

Protože se tady mají dobře a vyhovuje jim dnešní režim.

zorro

Neměli by tam internet, aby mohli pokládat takovéto hluboce inteligentbí otázky:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-nekoho-teplokrevne-zabit

lexx

Protože:
1.) všichni by se tam nevešli
2.) Severní Korea, Čína…napadá Tě nějaká další vhodná emigrační destinace ?
napiš která
Doplňuji:
Proč se Řekové a Španělé (kde je krize, stagflace a nezaměstnanost 25%) nepřestěhují do ČR ? Ze stejného důvodu…

anonym

Okopíruju odpověď, kterou jsem poslal přímo Tobě a jsem zvědav, jestli to opět někdo smaže.
Nevím, proč není u této otázky daná možnost odpovědět, ale už jednou jsem na to odpovídal a někdo to smazal. Odpovím tedy znovu. A proč lidi, kterým se nelíbí, že tady lidi volí KSČM neodejdou do Ameriky, tam nikdo tuto stranu nevolí a ani tam není.Takže by se tam určitě měli lépe něž tady a nemuseli by být naštvaní, že tady lidi volí KSČM. A na rozdíl od tebe, já jsem období socialismu zažil a mohu ti říci, že jako dělník ve fabrice jsem se měl lépe než dnes, opět jako dělník ve fabrice. Tenkrát jsem si za 4 roky ze svého rodinného rozpočtu (já 2500, manželka 1800, vše v čisté mzdě, a přídavky na tři děti 660 Kčs) koupil Š120 (týdenka do práce 2 Kčs, manželce komunisti vozili práci domů, takže bez nákladů na dopravu do práce, doktor a léky zadarmo atd.) Dnes mám (teda měl jsem, už 25 měsíců jsem nezaměstnaný) 10000, manželka 8500, já za dopravu autem 3000 za měsíc za benzín, manželka za dopravu autobusem 1200 za měsíc, takže si už jako dělník za 4 roky na Fabii NEVYDĚLÁM. A že jsem nemohl za hranice? Mně to nevadilo, autem jsem projezdil půl republiky, dneska už autem nikam nemohu, protože veškeré finance sežere auto na dopravu do práce, čili moje životní úroveň se přechodem na kapitalismus SNÍŽILA.Nehledě na to, že dnes mně do práce nikdo nechce vzít, protože jsem starý, což by se také za komunistů nestalo.Tam byl dělník někdo a fabriky se o něj přetahovaly. Proto,i když jsem na komunisty tenkrát nadával, ale kvůli jiným věcem, teď volím KSČM, aby se modří ptáci alespoň chytili za nos, že přece jen tenkrát bylo lepší než teď.

led

Severná Kórea je neoficiálny, ale zaužívaný názov Kórejskej ľudovodemokratickej republiky. Vznikol umelo na zjednodušenie rozlíšenia dvoch republík s rôznym politickým zriadením na Korejskom poloostrove.