Avatar uživatele
Pokročilý

Proč se lidé, kteří volí KSČM, nepřestěhují do Severní Korey?

Doplňuji:
barbakan:http://cs.wikipedia.org/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Proč? Protože takový stát, o kterém píšeš neexistuje. Mimochodem, co ty víš o KSČM? To jsi s někým diskutoval ve školní družině?
Doplňuji:
Adam2, http://cs.wikipedia.org/…

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

To je opravdu nereálné.
Spíše se jich zeptejte zda si opravdu přejí pád toho " odporného " kapitalismu. ať jej jednoduše bojkotují například že si nebudou kupovat žádné vymoženosti z tohoto světa, respektíve proč tedy vlastní auto, elektroniku, nábytek, oblečení a mnoho dalšího od kapitalistických firem, nebo sami pro ně pracují a velice dobře si vydělávají ( znám jich pár ), dovolenou a děti posílají studovat do těchto zemí a podobně.
Jednoduše ať kupují jen a jen výrobky vyrobené ze zemí kde vládne režim který si tak přejí a dovolenou mohou trávit tamtéž.


Avatar uživatele
Bronzový

Protože nejsou Korejci.


Avatar uživatele
Zlatý

Pretože tu sú doma, tu je KSČM legálna strana.
PS.
Pozrela som do zoznamu legálnych politických strán v, oficiálny názov žiadnej republiky ´Severná Kórea´ neexistuje, Kórejskej ľudovodemokratickej republike a nie je tam registrovaná žiadna ´Komunistická strana Čiech a Moravy´.


Avatar uživatele
Pokročilý

To je takový divný dotaz. Proč by měli? Zde mohou praktikovat svoje politické vyznání bez omezení, a ČR je na tom lépe jak Severní Korea.
Nebo zde chtějí dále šířit komunismus jako ostatní strany které chtějí šířit vlastní programy.


Avatar uživatele
Zlatý

Protože by se tam nedomlivili
a nemohli by tam volit KSČM …


Avatar uživatele

Já bych ti zase odpověděl: "Proč lidi, co jim vadí, že tady lidi volí KSČM se neodstěhují do USA.Tam KSČM nikdo nevolí, takže ať jdou tam."


Avatar uživatele

Protože se tady mají dobře a vyhovuje jim dnešní režim.


Avatar uživatele
Pokročilý

Neměli by tam internet, aby mohli pokládat takovéto hluboce inteligentbí otázky:
http://www.odpovedi.cz/…


Avatar uživatele
Stříbrný

Protože:
1.) všichni by se tam nevešli
2.) Severní Korea, Čína...napadá Tě nějaká další vhodná emigrační destinace ?
napiš která
Doplňuji:
Proč se Řekové a Španělé (kde je krize, stagflace a nezaměstnanost 25%) nepřestěhují do ČR ? Ze stejného důvodu...

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

Okopíruju odpověď, kterou jsem poslal přímo Tobě a jsem zvědav, jestli to opět někdo smaže.
Nevím, proč není u této otázky daná možnost odpovědět, ale už jednou jsem na to odpovídal a někdo to smazal. Odpovím tedy znovu. A proč lidi, kterým se nelíbí, že tady lidi volí KSČM neodejdou do Ameriky, tam nikdo tuto stranu nevolí a ani tam není.Takže by se tam určitě měli lépe něž tady a nemuseli by být naštvaní, že tady lidi volí KSČM. A na rozdíl od tebe, já jsem období socialismu zažil a mohu ti říci, že jako dělník ve fabrice jsem se měl lépe než dnes, opět jako dělník ve fabrice. Tenkrát jsem si za 4 roky ze svého rodinného rozpočtu (já 2500, manželka 1800, vše v čisté mzdě, a přídavky na tři děti 660 Kčs) koupil Š120 (týdenka do práce 2 Kčs, manželce komunisti vozili práci domů, takže bez nákladů na dopravu do práce, doktor a léky zadarmo atd.) Dnes mám (teda měl jsem, už 25 měsíců jsem nezaměstnaný) 10000, manželka 8500, já za dopravu autem 3000 za měsíc za benzín, manželka za dopravu autobusem 1200 za měsíc, takže si už jako dělník za 4 roky na Fabii NEVYDĚLÁM. A že jsem nemohl za hranice? Mně to nevadilo, autem jsem projezdil půl republiky, dneska už autem nikam nemohu, protože veškeré finance sežere auto na dopravu do práce, čili moje životní úroveň se přechodem na kapitalismus SNÍŽILA.Nehledě na to, že dnes mně do práce nikdo nechce vzít, protože jsem starý, což by se také za komunistů nestalo.Tam byl dělník někdo a fabriky se o něj přetahovaly. Proto,i když jsem na komunisty tenkrát nadával, ale kvůli jiným věcem, teď volím KSČM, aby se modří ptáci alespoň chytili za nos, že přece jen tenkrát bylo lepší než teď.

Avatar uživatele
Zlatý

led

Severná Kórea je neoficiálny, ale zaužívaný názov Kórejskej ľudovodemokratickej republiky. Vznikol umelo na zjednodušenie rozlíšenia dvoch republík s rôznym politickým zriadením na Korejskom poloostrove.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3820
Zlatý Drap 2286
Zlatý led 1648
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 869
Zlatý mosoj 846
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.