Kristaa

Proč se Libuška rozešla s Matějem ze seriálu Ulice? Děkuji za odpověď!

Nejlepší odpověď
Jahoda

Protože je to seriál a kdyby spolu dál chodili, asi by to byla nuda. Musí to přeci něčím zpestřit.
Osobně se na Ulici pěkně dlouho nedívám. Považuji to za ztrátu času a tento seriál je pro mě kravina… – Pouze můj názor.

Další odpovědi
Ella

Matěj se rozešel s Libuškou, jen pro přesnost, protože si z něj dělala děvečku pro všechno…