Tw!st

Proč se kočky lekají okurky?

Proč když dáte za kočku, když se např. krmí, okurku tak se lekne a vyskočí, když si jí všimne?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nelekají, zkus si to. Nesmíš věřit všemu, co koluje po internetu.

Další odpovědi
Drap

Je to nesmysl

quentos

Není to okurkou, ale tím, že ji zkrátka vyrušil od jídla cizí předmět, který vzhledem k jeho poloze vůči ní a k tomu, že se právě soustředí na jinou činnost, není schopna řádně identifikovat.

lota

Říkala jsem si, že si myslí, že je to had (ale možná si to říkám špatně – na vlastní kočce jsem to nezkoušela, nevím, proč bych ji jen kvůli svým výmyslům měla záměrně lekat). Stalo se mi ale v lese, že se kočka lekla klacku…