Proč se jóga cvičí naboso? To aby si mohli cvičenky kontrolovat čistotu nohou a očuchávat si je, zda jím nesmrdí?

Nejlepší odpověď
quentos

Hlavním důvodem byla možnost čerpání energie ze země, což na podlaze, pravda, nedává příliš smysl. Příčina bude ale také v častém propínání spodní části nohou při józe, což se v obuvi provádí dost těžko.

Další odpovědi
mojitek

Anonyme,myslím,že vám je to zbytečné vysvětlovat.S nej­větší pravděpodobnosti byste to stejně nepochopil/a