Proč se jmenuje čokoláda Studentská pečeť? Založili je snad studenti??

Nejlepší odpověď
marci1

Nevím. Původně se to jmenovalo studentský chlebíček. Ten se prodával v obchodech na váhu. Složen byl z krájeného proslazeného ovoce, arašídů, rozinek a krájeného želé. Celý byl zalit čokoládovou polevou.

Další odpovědi
anonym

Biskupský chlebíček namáčený v čokoládě nesměl chybět na žádné vánoce,které někteří studenti slavili na kolejích.

Elk

Možná byla čokoláda ve studentských časech darovaná milované osobě symbolem zpečetěním jejich vztahu.
Láska je sladká a čokoláda je příjemným vzkazem pro obdarovanou.