Avatar uživatele
mosoj

Proč se jezdí do protisměru ?

V mediích proběhla zpráva o nehodovosti v letošním roce.
Bylo konstatováno že zatímco dříve byla hlavní příčinou nehod rychlost, letos je to vjetí do protisměru. Proč se jezdí do protisměru se bude zkoumat, ale prý za to může mimo jiné horko !!!
Vy co jezdíte na silnicích nevíte náhodou proč se jezdí do protisměru a vznikne při tom nehoda. Proč se to musí zkoumat nejraději na to zřídíme komisi. Proč se to nenazve pravým jménem předjíždění ? Nejde zase náhodou o nějakou snahu upravit statistiku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dudu před 4527 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Důvody mohou být různé, vzpomínám si na kolegyni z práce, která na sedadle vedle řidiče vezla plato vajec. V zátočině vejce měla tendenci spadnout a řidička se je snažila zachytit, ztratila však kontrolu na vozidlem, vjela do protisměru a narazila do kandelábru. Naštěstí v protisměru bylo volno a odnesl to jen předek vozu a ta vajíčka. Po opravě a náhradě škod jedno vyšlo zhruba na 1200 korun.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Earl Sin

dle mého názoru nemusí jít o předjíždění.. Lidi prostě nedávají pozor, kochají se krajinou, jedou rychle a najednou jsou v protisměru a …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hudler

Když jde o jízdu v protisměru, tak bych čekal, že ti lidi se tam nějak musí dostat. Třeba blbé značení výjezdů od pumpy apod. Dalším důvodem může být nepozornost řidičů, případně nějaká divná hra? Moc bych se nedivil, kdyby to někdo zkoušel, jak dlouho vydrží jet v prostisměru jen tak pro zábavu.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava