Michal Kole

Proč se Iva Pacovská (Kristýna Leichtová) po příchodu z břišních tanců chtěla osprchovat v comeback – Sbohem Káhiro

Proč se neosprchovala tam kde tancovala ?

Přece se nebudu mýt doma na svoje náklady, když se můžu zadarmo (teda v ceně taneční lekce) osprchovat jinde 🙂

Nejlepší odpověď
Lucijej

Někdo holt dává přednoost soukromí před společnýma sprchama ;o) ˇat už ze studu, nebo třeba z obav z bradavic a podobně.

Další odpovědi
MonkeyKing

Vůbec nevím důvod, proč to řešíte. Vždyť to je jen ubohý seriál!

baghira

Protože to tak scénárista napsal.