Miroslavst

Proč se injekce pro trest smrti musí sterilizovat?

Nejlepší odpověď
vecernice

No proč,aby něco nechytl ten další ne?!

Další odpovědi
Bunnik

Podávat použitou jehlu by bylo krajně neetické.

Michal

Popravuje lékař, stroj a sestra,ne padouch se špinavým nádobíčkem.

anonym

Naopak. V nemocnicích kde je potřeba obnovit úmrtnost dětí, tam se vše potřebné infikuje http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/209471-po-kontaminovane-infuzi-zemrel-v-nemecku-treti-kojenec.html

martina1

Aby se zajistila účinnost.Bylo by blbé,kdyby odsouzený čekal,že uvidí andělíčky a ono to nevyšlo,protože vakcína,která ho měla usmrtit neměla dostatečný účinek.