Michal Kole

Proč se i prodejci jídla brání e-shopu ? Nemuseli by to vozit stačilo by předání přepravky na filiálce a zaplacení.

Řetězec jako Bill,a Penny market, Lidl, Interspar, Kaufland, Albert, Tesco, mají obchody v každém městě.

To oni zdržují nákup, když člověk musí lítat po celé prodejně a nemá vše při ruce.

Nejčastěji lidé kupují ráno pečivo + nějaký salám, sýr, tak to může být u sebe a ne 20 m daleko.

Nejlepší odpověď
Melkor

Je to tak schválně, je to jeden z mnoha „reklamních“ triků, koupíš si rohlík a pak musíš projít celý obchod až na druhou stranu aby sis mohl koupit něco, co na ten rohlík namažeš… Tudíž musí zákazník koukat na všechno to zboží a třeba ho i napadne „koupit něco navíc“.

Další odpovědi
badisko

Protoze by te mama nedostala ani na 20.min ven a ty by jsi doma byl do konce zivota …:D
Doplňuji:
Jo a Michale uz ti nekdo zaridil Pribinacky zde http://pribina­cekprokolesu.php5­.cz/ tak ti jen radim aby jsi myslenku o eshopu s jidlem rozvijel i dale na socialnich sitich a podobne treba se nekdo chytne a bude i eshop…!!!!
PS;taky jsem ti dal 2 Pribinaky k dobru …:D

iceT

Nikdo nákup nezdržuje,pokud vím kde co najdu,tak při nákupu jdou rovmou za tím výrobkem a mám za deset minut minut nakoupeno a pomalu i zaplaceno,sa­mozřejmě musí být dostatečný počet otevřených pokladen.No a taky si nemyslím,že lidi kupujou ráno jen pečivo + něco,někdo jde třeba nakoupit suroviny na oběd,na večeři a podobně.

led

Michale, je to aj v ČR:
i tesco – potraviny on-line
http://nakup.i­tesco.cz/cs-CZ/