xiperio

Proč se i jiní nechovají k němé tváři takto?

Proč někteří schválně ubližují?
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/diskuze/muz-vzal-milovaneho-umirajiciho-psa-na-kolecku-na-posledni-vyslap-40365773

Odpovědi
Ametyst

Jsem přesvědčená, že většina lidí se chová slušně k sobě navzájem, i ke zvířatům. Masmedia si ale libují v extrémech, kvůli prodejnosti a sledovanosti, proto navozují pocit, že většina lidí týrá zvířata. Není to pravda.

Rokio

Souhlasím s Ametyst.

Lidé, kteří zvířatům ubližují, jsou většinou zamindrákovaní jedinci, nebo psychopaté.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.