_Bůh_

Proč se hovoří o rusko-ukrajinské válce, když stejně nikdy nemůže nastat?

Většina Rusů a Ukrajinci jsou křesťané, takže pro ně platí desatero – nezabiješ. Ať už jsou pravoslavný nebo levoslavný, nikdo z nich podle jejich vyznání nemůže zabíjet jiné. Tudíž logicky k žádné válce dojít nemůže.

Válka úspěšně odvrácena.

Odpovědi
Drap

Plácáš nesmysly. Tak to vůbec neni. Většina členských států NATO mají více křesťanu, než Rusové a Ukrajinci a válčily už kde všude. A co třeba Svaté války křesťanů? Další věcí je že žádného vojáka se nikdo neptá, zda je či neni křesťan. Dostane rozkaz a musí jít.