bolak

Proč se do češtiny prakticky vůbec nedabujou dánský a norský filmy nebo jen v minimálním množství a převážně ty špatný?

Nebo se to jen zdá a v poměru na objem produkce USA to vyjde nastejno?

Nejlepší odpověď
suaeda

Také mi připadá, že se na našich českých TV stanicích vysílá jen samá americká tvorba. Případně se neustále reprizují staré evropské filmy, které člověk již několikrát viděl. Na slovenské státní TV „jednotka“ občas dávají nějakou současnou evropskou tvorbu.