barnajka

Proč se dává do lahvičky s lakem na nehty malá kovová kulička?

Všimla jsem si, že je ve většině laků různých značek – ale ne úplně ve všech. Jaký tam má význam? Má nějak oddálit vysychání laku? Nebo brání nežádoucímu houstnutí laku (ředí ho)? Jak to funguje?
Nebo je tam jenom tak, aby si slečny při zkrášlování měly s čím hrát? :))

Za odpovědi děkuju předem – a všem :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Nepochybně kvůli rozmíchávání třepáním. Dává se to i do jiných výrobků.

Další odpovědi
Drap

Je to z důvodu rozmíchání, stejně jako třeba u sprejů s barvama

Džuls

Je tam len čisto kvôli tomu miešaniu laku- pokiaľ viem, inak nemá žiadnu špeciálnu funkciu 🙂 Moja kamarátka kedysi tieto guľôčky zbierala… 🙂